Doprava je jednou z našich hlavních činností. Jako stavební firma dovážíme veškerý stavební materiál, který je pro stavbu, opravu či rekonstrukci třeba. Samozřejmostí je odvoz suti a odpadu, který při těchto činnostech vzniká. Toto je samozřejmá služba, kterou poskytujeme v rámci stavebních činností.

Autodoprava je velmi žádaná z důvodu své dostupnosti a celkové přístupnosti do míst kam se nedostanou železnice či kamiony. Přeprava zboží a osob menšími přepravními dodávkami je cenově přijatelná a pružná.

 

Dále poskytujeme:

Vnistrostátní a mezinárodní přepravu do 3,5 tuny – pokud nám zašlete poptávku, obratem se Vám ozveme s nabídkou. Ceny za přepravu jsou smluvní a podléhají konkrétní zakázce.

Stěhovací služby – stěhování nemá nikdo rád a my se snažíme tuto nutnost zpříjemnit rychlostí a ochotou. Za věci, které přepravujeme také ručíme. Ceny za stěhovací služby jsou smluvní a podléhají konkrétní zakázce.

Nákladní autodoprava do 5-ti tun – pokud nám zašlete poptávku, obratem se Vám ozveme s nabídkou. Ceny za přepravu jsou smluvní a podléhají konkrétní zakázce.