Malování místností a nátěry všeho druhu provádíme, po dohodě s klientem, u námi postavených staveb, ale také samostatně. Je to velmi široký pojem, ale pro představu dále provádíme fasádní práce, nátěry okapů, parapetů, konstrukcí, podlah, střech a mnoho dalších.

Většina nátěrů potřebuje správný základ, jako je například základová barva nebo napuštění materiálu. Stává se, že nás zavolá klient, kterému se olupuje barva například z dřevěného plotu příliš brzy a on nechápe jak je to možné. Bohužel se to stává až příliš často. Podezřele levné firmy nemusí dodržet správný postup a základ pod barvu prostě nepoužijí. Každý z nás chce ušetřit a na levné nabídky slyšíme až velmi dobře, ale bohužel se příliš levná nabídka časem prodraží, jelikož další nátěr je třeba provést mnohem dříve než by bylo nutné při správně dodrženém postupu. Každý náš zákazník zná přesně postup práce a materiál, se kterým pracujeme.

Malování bytu, firem či jiných prostor má také svá pravidla a postupy, které je třeba dodržet. Ohledně výběru barev, ale rozhoduje klient. My pouze doporučíme barevné spektrum, které by se k dané místnosti hodilo. Před každým malováním oblepíme vše co je třeba jako jsou okna, hrany u stropu, obložení dveří a podobně. Po dokončení prací místnost uklidíme a klient nemá žádnou starost s nepořádkem.

Neváhejte nás oslovit. Na nezávazné schůzce vše domluvíme, vybereme barvy a následně Vám zašleme kalkulaci.