Realizujeme stavby na klíčrekonstrukce bytů a domů, bytová jádra. Kompletní dodávky exteriérů a interiérů, zpracování návrhů, výběr a dodávka vhodných materiálů, veškeré stavební práce, pomoc při řešení technických problémů.

Stavby na klíč se vždy odvíjejí od přání klienta. Před zpracováním těchto představ a zahájením samotné stavby vše s klientem projdeme a navrhneme nejlepší řešení. Jsme odborníci a našemu zákazníkovi poskytujeme profesionální přístup. Nikdy nepracujeme, aniž by si klient práce neodsouhlasil. Máme vlastní dopravu a nejen, že dopravíme veškerý potřebný stavební materiál, také odvezeme suť, jakmile je stavba dokončena. Nabízíme také úklidové služby, včetně mytí oken, takže klient se stěhuje do objektu připraveného pro obývání.

Nestavíme ale pouze celé stavby. Jsme schopni převzít již rozestavěný dům a dokončit jej. V tomto případě potřebujeme mít k dispozici veškeré plány a další dokumentaci.

Našim zákazníkům se snažíme poskytnout co nejvyšší komfort při těchto náročných činnostech. Naši klienti jsou často pracovně velmi vytíženi, a proto poskytujeme i další služby, jako například vyřízení stavebního povolení. Tuto nadstandardní službu naši zákazníci skutečně vítají neboť jsou časově velmi vytíženi nebo nevědí kam se obrátit, ale také proto, že na úřady zkrátka neradi chodí.  Ať je důvod jakýkoli, snažíme se všem našim klientům vyjít maximálně vstříc.